top of page
       Firma Peter Kollárik – KOLLT  bola založená  v roku 1996

Od založenia firmy 1996 som sa snažili presadiť na trhu s obalovým materiálom pod všeobecným názvom Celofán.

Pod odborným názvom BOPP -  Biaxiálne Orientovaná PolyPropylénová fólia, ktorú som  ponúkal v predajniach  kvetov, predajní s darčekovým tovarom. 

Originál Celofán viskózovú fóliu, biologický rozložiteľnú som ako jeden z mála na Slovenskom trhu ponúkal do rôznych mäso spracujúcich firiem, ktorí túto jedinečnú fóliu používajú dodnes na údenie svojich výrobkov. 

 Postupne som zisťoval potreby iných zákazníkov, ktorí o ponúknutý obalový materiál prejavili záujem. Predajne s darčekovým tovarom, rýchle občerstvenia, VO predajne s kvetmi, VO sklady s papierenským tovarom, cukrárenské a pekárenské firmy.... Na základe prejavenia čoraz väčšieho záujmu spolupráce s viacerými firmami som sa rozhodol neprešľapovať na jednom mieste, ale napredovať. 

V roku 2015 som sa rozhodol zakúpiť potrebné stroje a zariadenia na výrobu vreciek z BOPP,  LDPE, CPP fólie. So strojmi dokážem vyrábať vrecká rôzneho druhu - obyčajné ploché, so spodnou záložkou, s lepiacou chlopňou, so závesnou lištou s euro výsekom s ultrazvukovým zvarom. Po spolupráci viem vyrobiť vrecká, kornúty, rukávy s potlačou s ponúknutým vzorom, alebo podľa potreby potlače zákazníka, Vrecká s mikro a makro perforáciou.  

Ponuku nájdete oddelení produkty.

Mojou prioritou je splniť požiadavky zákazníka na najvyššej úrovni, flexibilne reagovať na potreby klienta, dodanie objednaného tovaru v čo najkratšom čase a najvyššej kvalite.

Peter Kollárik

 

Ak chcete, aby spotrebitelia Váš produkt kupovali, povedzte im to a dajte im vedieť aj dôvod.
– nejde o to, aby zákazníci Vaše produkty milovali, ale predsa o to, aby ich kupovali!
Sergio Zyman

bottom of page